Πού, πότε και πώς ψηφίζουν οι Έλληνες του Βελγίου στις εκλογές της 20ης Μαΐου ;

εκλογές

🗳 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ για τις βουλευτικές εκλογές που θα διεξαχθούν το Σάββατο 20 Μαΐου στο Βέλγιο

Γνωστοποιούμε τους υποψήφιους βουλευτές της εκλογικής περιφέρειας επικρατείας προς ενημέρωση των εκλογέων εξωτερικού, ενόψει της ψηφοφορίας στα εκλογικά τμήματα εκτός Ελληνικής Επικράτειας, που θα διεξαχθεί το Σάββατο 20.5.2023, μεταξύ 7:00 και 19:00.

Στις εκλογές μπορούν να ψηφίσουν όσοι Έλληνες πολίτες έχουν εγγραφεί στον ειδικό εκλογικό κατάλογο (Προεδρικό Διάταγμα 48/2023), κατόπιν εγκεκριμένης αίτησης μέσω της ειδικής πλατφόρμας https://apodimoi.gov.gr τουλάχιστον δώδεκα ημέρες πριν από την προκήρυξη των εκλογών. Συνιστούμε στους εκλογείς να επισκεφθούν τη σελίδα του Υπουργείου Εσωτερικών https://mpp.ypes.gov.gr/#/ προκειμένου να επιβεβαιώσουν το εκλογικό τμήμα στο οποίο είναι εγγεγραμμένοι.

Για την άσκηση του εκλογικού τους δικαιώματος την ημέρα των εκλογών, οι εκλογείς πρέπει να προσκομίσουν την αστυνομική τους ταυτότητα (και τυχόν “κομμένα” δελτία αστυνομικής ταυτότητας είναι αποδεκτά) ή το ελληνικό διαβατήριό τους. Η αναγνώριση των στρατιωτικών και όσων υπηρετούν στα σώματα ασφαλείας γίνεται από τις στρατιωτικές ή υπηρεσιακές τους ταυτότητες.

Στο Βέλγιο θα λειτουργήσουν τα κάτωθι εκλογικά τμήματα:

📍 1ο εκλογικό τμήμα Αμβέρσας (Κτίριο Ελληνικής Κοινότητας Αμβέρσας “Grieks Huis”, Vlasmarkt 28, 2000 Antwerpen). Στο τμήμα ψηφίζουν οι περιλαμβανόμενοι στον ειδικό εκλογικό κατάλογο Αμβέρσας, από Αγιούς Μαρία-Ζαΐρα έως και Χωραφά Κυριακή

📍 1ο εκλογικό τμήμα Βρυξελλών (Κτίριο Ελληνικής Πρεσβείας Βρυξελλών, Rue des Petits Carmes 6, 1000 Bruxelles). Στο τμήμα ψηφίζουν οι περιλαμβανόμενοι στον ειδικό εκλογικό κατάλογο Βρυξελλών που το επώνυμό τους αρχίζει από Α έως και Καπράλος Βασίλειος, καθώς και όλοι οι εγγεγραμμένοι στα εκλογικά τμήματα Genk, Liège, Mons και Charleroi (εκτός Αμβέρσας)

📍 2ο εκλογικό τμήμα Βρυξελλών (Κτίριο Ελληνικής Πρεσβείας Βρυξελλών, Rue des Petits Carmes 6, 1000 Bruxelles). Στο τμήμα ψηφίζουν οι περιλαμβανόμενοι στον ειδικό εκλογικό κατάλογο Βρυξελλών από Καράβολος Ιωάννης έως και Πάντος Σπυρίδων.

📍 3ο εκλογικό τμήμα Βρυξελλών (Κτίριο Ελληνικής Πρεσβείας Βρυξελλών, Rue des Petits Carmes 6, 1000 Bruxelles). Στο τμήμα ψηφίζουν οι περιλαμβανόμενοι στον ειδικό εκλογικό κατάλογο Βρυξελλών, από Παπαγγέλου Αναστασία έως και Ψυχογυιού Αγγελική

▪Οι συνδυασμοί και τα ονόματα των υποψηφίων που ανακηρύχθηκαν από το Α1 Τμήμα του Αρείου Πάγου με την αριθ. 8/2.5.2023 Απόφαση του Α1 Τμήματος του Αρείου Πάγου είναι:

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1. ΑΓΑΠΗΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Στυλιανού

2. ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στεφάνου

3. ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μέλη

4. ΛΥΤΡΙΒΗ ΙΩΑΝΝΑ του Δημητρίου

5. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου

6. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ του Βασιλείου

7. ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου

8. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

9. ΒΑΧΑΡΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΑ) του Φωτίου

10. ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη

11. ΔΙΟΪΛΗ-ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

12. ΚΑΣΤΑΝΗ ΑΝΝΑ του Δημητρίου

13. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου

14. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΠΟΡΦΥΡΙΑ (ΠΟΡΦΥΛΕΝΙΑ) του Ζαχαρία

15. ΣΓΑΡΔΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Παντελή

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΘΩΝ του Σταύρου

2. ΑΚΡΙΤΑ ΕΛΕΝΑ του Λουκή

3. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ευαγγέλου

4. ΤΣΑΠΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου

5. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Ηλία

6. ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ιωάννη

7. ΤΣΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ζαχαρία

8. ΛΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Θεοδώρου

9. ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Θεοδώρου

10. ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του Γεωργίου

11. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βρασίδα

12. ΡΩΜΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γεωργίου

13. ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΟΜΗΡΟΣ του Κωνσταντίνου Νικολάου

14. ΤΣΑΜΠΑΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Αργυρίου

15. ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Γερασίμου

ΠΑΣΟΚ-Κίνημα Αλλαγής

1. ΔΟΥΔΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αριστείδη

2. ΜΑΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου

3. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου

4. ΒΡΕΤΤΟΥ ΑΓΑΘΗ (ΡΟΖΑ) του Σπυρίδωνα

5. ΧΡΥΣΟΓΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρυσόγονου

6. ΤΖΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του Σταύρου

7. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ (ΜΑΡΙΖΕΤΑ) του Αθανασίου

8. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ – ΑΝΝΑ (ΕΛΕΑΝΝΑ) του Πασχάλη

9. ΧΡΥΣΟΛΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη

10. ΣΑΡΓΚΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασίλειου

11. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του Δημητρίου

12. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γρηγορίου

13. ΚΑΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Δημητρίου

14. ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του Θωμά

15. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1. ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σπυρίδωνα

2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ελευθερίου

3. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του Παναγιώτη

4. ΞΗΡΟΤΥΡΗ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΡΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του Γεωργίου

5. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου

6. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

7. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

8. ΚΩΤΣΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου

9. ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΡΙΖΟΣ του Κυριαζή

10. ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΕΜΠΡΟΥ του Σεϊντάν

11. ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα

13. ΑΛΩΠΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου

14. ΤΣΑΚΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Γεωργίου

15. ΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Τηλέμαχου

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

1. ΣΑΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Κωνσταντίνου

2. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Γρηγορίου

3. ΝΤΟΝΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Κωνσταντίνου

4. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου

5. ΣΠΑΘΗ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου

6. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

7. ΚΑΥΧΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

8. ΚΑΛΠΑΚΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αναστασίου

9. ΜΟΡΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αντωνίου

10. ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αποστόλου

11. ΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ελευθερίου

12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Συμεών

13. ΜΑΡΙΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του Δημητρίου

14. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗ ΚΑΤΙΝΑ του Νικολάου

15. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Επαμεινώνδα

ΜέΡΑ25-ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΡΗΞΗ

1. ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΣΟΦΙΑ του Ηλία

2. ΘΕΟΧΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

3. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Κοσμά

4. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Δημητρίου

5. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

6. ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του Ιωσήφ

7. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου

8. ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Σπυρίδωνα

9. ΚΟΥΒΕΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του Γεωργίου

10. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ) του Θεοδώρου

11. ΜΠΙΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) του Ανδρέα

12. ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙ) του Αθανασίου

13. ΣΤΕΦΗ-ΚΑΣΙΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Δημητρίου

14. ΛΑΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου

15. ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΨΑΡΑΝΤΩΝΗΣ) του Γεωργίου

ΕΝΩΝΩ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

1. ΔΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου

2. ΠΟΛΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σεραφείμ

3. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αγαπητού

4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

5. ΑΚΡΙΒΟΣΟΥΛΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ του Αλεξάνδρου

6. ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευάγγελου

7. ΓΑΒΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία

8. ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος

9. ΔΡΙΒΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του Χρήστου

10. ΤΣΑΚΩΝΑ ΕΛΕΝΗ του Σωτηρίου

11. ΜΑΘΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

12. ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γρηγορίου

13. ΑΘΗΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αποστόλου

14. ΠΑΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου

15. ΚΙΓΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου

ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας

1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

2. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Χρήστου

3. ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου

4. ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Χρίστου

5. ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

6. ΚΟΥΚΑΛΑΝΙ ΒΑΣΙΛΗΣ του Ασσαντολάχ

7. ΚΟΥΣΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Πέτρου

8. ΜΟΝΑΚΗ ΡΟΔΟΥΛΑ του Μιλτιάδη

9. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου

10. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λάμπρου

11. ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Γεωργίου

12. ΣΚΟΥΦΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη

13. ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος

14. ΤΣΟΛΑΚ ΑΛΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του Κερέμ

15. ΧΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Φωτίου

ΕΘΝΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ Θάνος Τζήμερος-Φαήλος Κρανιδιώτης

1. ΤΣΙΑΡΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του Αναστασίου

2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου

3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Φιλίππου

4. ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Παναγιώτη

5. ΠΑΠΠΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Παναγιώτη

6. ΑΣΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου

7. ΑΣΗΜΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου

8. ΚΑΙΣΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

9. ΜΕΤΑΞΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ

10. ΜΠΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βενιζέλου Ελευθερίου

11. ΜΠΙΛΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Δημητρίου

12. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη

13. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου

14. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδωνος

15. ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ

ΝΙΚΗ

1. ΜΠΑΪΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευγενίου

2. ΡΑΚΟΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παντελή

3. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Μιχαήλ

4. ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ρήγα

5. ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Βασιλείου

6. ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Εμμανουήλ

7. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Σταύρου

8. ΝΤΟΥΛΜΠΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου

9. ΔΡΟΣΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

10. ΚΑΤΕΒΑΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Ιωάννη

11. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ

12. ΓΚΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου

13. ΣΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου

14. ΒΛΑΧΑΔΑΜΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Γεωργίου

15. ΚΟΝΤΟΠΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρυσάφη

ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ

1. ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του Χρήστου

2. ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΝΕΚΤΑΡΙΑ του Παναγιώτη

3. ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου

4. ΤΖΙΒΙΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου

5. ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Συμεών

6. ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γρηγορίου

7. ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

8. ΖΙΩΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

9. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Δημητρίου

10. ΔΟΜΑΚΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αλεξάνδρου

11. ΧΑΨΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου

12. ΑΛΕΞΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ

13. ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

14. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΤΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Γερασίμου

15. ΙΓΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του Βάλερι

ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

1. ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Στεφάνου

2. ΣΑΝΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Αποστόλου

3. ΜΟΥΤΑΦΗ ΑΘΗΝΑ του Δημητρίου

4. ΜΠΑΝΤΟΥΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου

5. ΖΑΧΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ του Ελευθερίου

6. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου

7. ΡΟΓΚΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αδέλκη

8. ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

9. ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Δημητρίου

10. ΑΝΑΜΑΤΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου

11. ΜΠΕΓΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του Περικλή

12. ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γεωργίου

13. ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του Ιωάννη

14. ΣΟΥΣΗΣ ΜΕΓΕΡ – ΜΑΡΙΟΣ του Ιακώβου

15. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ του Γεωργίου

Διαβάστε επίσης

Αφήστε μια απάντηση

Copyright © 2024 · #SuperGreeks · Web Design & Development by SuperGreeks