Harmonia Mental Health Care
Ονομάζομαι Φανή Τράικου και από το 2015 έχω ιδρύσει και διαχειρίζομαι την εταιρεία “Harmonia Mental Health Care” (πρώην Harmonia Coaching).
Μέσω του γραφείου μου στο Ρότερνταμ αλλά και μέσω οnline-εξ αποστάσεως συνεδριών προσφέρω συνεδρίες Αφηγηματικής Θεραπείας (Narrative Therapy) και παραδίδω ολιγοήμερα σεμινάρια Ενσυνειδητότητας-Θετικής Ψυχολογίας (Mindfulness-Positive Psychology). Προσφέρω ατομικές συνεδρίες και παράλληλα συνεργάζομαι με ζευγάρια, οικογένειες και μικρές ομάδες. Πρόθεση μου είναι να υποστηρίζω τους ανθρώπους να νιώθουν ασφαλείς και δυνατοί προκειμένου να κάνουν συνειδητοποιήσεις και να προχωρούν τη ζωή τους στην κατεύθυνση που ονειρεύονται και θεωρούν σημαντική. Το μότο μου είναι: “Η ψυχοθεραπεία δεν είναι πολυτέλεια, είναι ένας από τους κύριους δρόμους για να φτάσει κάποιος στην κατανόηση και τη χαρά”.
Ωράριο λειτουργίας
Δευτέρα έως Πέμπτη 10:00 με 14:00 και 17:00 με 20:00, Παρασκευή 10:00 με 19:00.
![308599492 510672331064493 8131134953750120145 n 1024x390](https://supergreeks.eu/wp-content/uploads/2023/03/308599492_510672331064493_8131134953750120145_n-1024x390.jpg)
![243959122 4294075040638853 6991240967979523373 n](https://supergreeks.eu/wp-content/uploads/2023/03/243959122_4294075040638853_6991240967979523373_n.jpg)